Lankapaja Oy

Moderni metallialan sopimusvalmistaja

Kun etsit luotettavaa ja tehokasta yhteistyökumppania valmistamaan yrityksellesi niin pienet kuin suuret metallityöt, käänny Lankapaja Oy:n puoleen. Olemme Suomen johtavia metallialan tuotantolaitoksia, ja tarjoamme asiakkaillemme yksilölliset ratkaisut ohutlevystä, kalusteputkesta ja teräslangasta. Tehtaamme sijaitsevat Nummelassa, Lahdessa ja Ruotsissa. Ota yhteyttä myyntiimme, niin keskustellaan lisää.

Sähköposti: myynti@lankapaja.fi

Myynnin yhteystiedot Lahden yksikön yhteystiedot Hallinnon yhteystiedot Laskutuksen yhteystiedot

Yhteydenottolomake

Nummela

Lankapaja Oy
Kalkkimäentie 2
03100 NUMMELA

 +358 9 819 0020
Fax: +358 9809 1229
 info@lankapaja.fi

Lahti

Lankapaja Oy
Mukkulankatu 23
15210 LAHTI
 info@lankapaja.fi

Skillingaryd, Ruotsi

Lankapaja Industri AB
Fabriksgatan 15
SE-568 31 Skillingaryd, Sweden

www.lankapaja.se
+46 370 799 91
 andreas.lundberg@lankapaja.se

Myynti

Marianne Mäkelä

Myyntikoordinaattori

 +358 44 033 4433

 marianne.makela@lankapaja.fi

Jari Hämäläinen

Jari Hämäläinen

Laitevalmistajat

 +358 40 566 6541

 jari.hamalainen@lankapaja.fi

Petri Granat

Petri Granat

Laitevalmistajat

 +358 40 643 4006

 petri.granat@lankapaja.fi

Heikki Penttilä

Heikki Penttilä

Rullakot ja logistiset ratkaisut

 +358 40 513 0805

 heikki.penttila@lankapaja.fi

John Paulson

John Paulsson

Kansainvälinen myynti

 +358 40 550 7818

 john.paulsson@lankapaja.fi

Marianne Paloniemi

Marianne Paloniemi

Kaupan kalustaminen

 +358 40 688 5443

 marianne.paloniemi@lankapaja.fi

Kari Falck

Kari Falck

Kaupan kalustaminen

 +358 50 362 2646

 kari.falck@lankapaja.fi

Harri Haliseva

Harri Haliseva

Laitevalmistajat

 +358 40 572 6444

 harri.haliseva@lankapaja.fi

Stefan Blomqvist

Projektit / Nawa

 +358 40 047 0746

 stefan.blomqvist@lankapaja.fi

Lahden yksikkö

Saku Rauhala

Saku Rauhala

Tehdaspäällikkö

 +358 44 749 6968

 saku.rauhala@lankapaja.fi

Hallinto

Kari Timgren

Toimitusjohtaja

 +358 40 501 4055

 kari.timgren@lankapaja.fi

Christian Öberg

Laskutus

Mari Salmela

Mari Salmela

Laskutusasiat

 +358 400 907 885

 mari.salmela@lankapaja.fi

Verkkolaskutus

Verkkolaskuosoite: FI6552970020072428
Operaattori: OKOYFIHH (OP)
Aineistomuoto: Finvoice


TAI


Verkkolaskuosoite: 003726400926
Operaattori: 003721291126 (Maventa)
Aineistomuoto: Finvoice

Paperilaskut

Lankapaja Oy
26400926
PL 100
80020 Kollektor Scan


PDF

 26400926@scan.netvisor.fi

Max 5MB/Tiedosto


Yllä mainittu laskutusosoite pitää näkyä laskulla. Liitteiden pitää olla saman pdf-tiedoston sisällä.